niedziela, 8 maja 2011

LKS CZARNYLAS - Odolanovia Odolanów

Mecz z Odolanovią potraktowaliśmy, jako priorytet w tej rundzie z racji tego, iż dzień przed meczem obchodziliśmy pięciolecie istnienia naszej grupy. Dlatego też na ten mecz przygotowaliśmy specjalną oprawę z tej okazji.  Długo zastanawialiśmy się nad treścią transparentu, jaki miał by podsumować nasze pięć lat, ostatecznie stwierdziliśmy, że najlepiej będzie to podsumować jednym słowem Achtung! Miało być z pierdolnięciem :) i transparent na wzór popularnej petardy hukowej najlepiej by to zobrazował. Do tego transparentu oczywiście odpalamy pirotechnikę tym razem były świece dymne, strobo i race. Przed meczem dostaliśmy informację, iż pirotechnika jest zakazana i sędzia zezwala na odpalenie jej jedynie w przerwie meczu ;) Jak widać nagonka ludzi bronka i Donalda macdonalda dotarła aż na A-klasowe rozgrywki. Piro odpalamy w drugiej połowie kilka razy do tego pozdrawiamy byłego chuligana Lechii ;) Sam mecz kończy się wygraną LKSu 4: 0 a po meczu piłkarze tradycyjnie dziękują za nasze wsparcie, podchodzi także trener gości, mogło okazać się to dziwne dla osób, które nie wiedziały, iż jest to Michał Szewczyk, który w zeszłym sezonie był trenerem w Czarnymlesie, a jego prace w klubie wspominamy bardzo dobrze.